Logo2
 
Top Payam
 

 این وب سایت  با هدف اطلاع‌رسانی بين اهالی روستا و جمعيت مهاجر پراکنده در شهرهای مختلف و به منظور ايجاد جو دوستی و صميميت بين افراد، تبليغ، حفظ و اشاعه فرهنگ رايج مردم روستای دورودگاه و آشنا کردن مردم علاقمند به طبيعت و جاذبه‌های طبيعی اين روستا راه اندازی شده است . بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده جز با همياری و مساعدت شما همراهان همیشگی ميسر نيست اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم.

 
Bot Payam
 
Top News
 

Ayatollah

دیدار روحانی مستقر و ریاست شورای اسلامی دورودگاه با آیت الله حسینی بوشهری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دورودگاه در پی ورود آیت الله حسینی بوشهری از اساتید حوزه علمیه قم، نماینده استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری، معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه و امام جمعه موقت قم به استان بوشهر ، حجت الاسلام رنجبر روحانی مستقر دورودگاه به همراه اسماعیل تقی نژاد ریاست شورای اسلامی دورودگاه با این عالم برجسته دیدار کردند .

Arrow

جلسه ستاد برگزاری دهه فجر 97 برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دورودگاه با نزدیک شدن به چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، جلسه ی ستاد برگزاری دهه فجر با حضور شورای اسلامی دورودگاه ، روحانی مستقر و  تعدادی از کارگروه های فرهنگی ، ورزشی ، مذهبی و . . . در ساختمان دهیاری دورودگاه برگزار شد .

Arrow

دزدیده شدن باتری های مخابراتی علت قطع ارتباط های تلفنی و اینترنتی پس از قطع برق

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دورودگاه چند مدتی است که با قطعی برق در روستای دورودگاه ، ارتباط های تلفنی و اینترنتی نیز به صورت همزمان به صورت کامل قطع شده و امکان هیچگونه ارتباطی وجود نخواهد داشت .

Arrow

اولین جلسه پنجمین دوره شورای اسلامی دورودگاه با مردم / پرتنش همچون گذشته اما پر بار !!!!!!

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دورودگاه اولین جلسه عمومی پرسش و پاسخ اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی دورودگاه با حضور مردم راس ساعت20 پنج شنبه 27 دی ماه 97 در مسجد جامع امام حسین (ع) دورودگاه برگزار شد .

 
Arrow
 
Right Sep
Bot Sep
 

حمایت مالی

مبلغ مورد نظر خود را درج بفرمایید
مبلغ به تومان:
توضیحات :
پرداخت بوسیله درگاه شتاب

فرم ورود

 
علاقه مندان جهت دریافت به روز اخبار پایگاه اطلاع رسانی روستای دورودگاه دعوت می شود شبکه اطلاع رسان تلگرام این پایگاه را در فهرست گفتگو های خود فراخوانی کنند و در جریان آخرین اخبار روز روستا قرار بگیرند. آدرس ما در تلگرام : doroudgah_ir@
Spacer

نگاهی به ورزش والیبال در روستای دورودگاه طی سالیان گذشته تا اکنون

والیبال روستای درودگاه                                                               

در اوایل انقلاب که ورزشی بنام والیبال در منطقه رواج نداشت گروهی ازفرهنگیان که از جوانان آن روزبودند(دراینجا از اسامی آنها خودداری میکنیم چون تعداد آنها زیاد وممکن است اسمی از قلم بیفتد) به این ورزش روی آوردند و از پایه گذاران والیبال در روستا بودند. زمینی که واقع کنار مجتمع بهزیستی شهید باقری درودگاه بود این اولین زمینی عمومی بود که جوانان و علاقه مندان در سالهای 58 تا 62 را درخود جای می داد و علاقه به این ورزش درمیان جوانان شکل گرفت به طوری عده ای ازجوانان بعد از ظهر برای انجام بازی یا تماشا  به آن زمین می رفتند.

883 1

و پس از گذشت آن 4 سال والیبال در روستا هیچ  فعالیتی نداشت تا دوباره چندی از جوانان ازجمله: محمود نقی پور, ابولقاسم بحرینی در سال 77 دوباره ورزش والیبال را بر سر زبان جوانان انداختند که همه روزه عده ای زیادی از آنها برای تماشای والیبال به زمین که واقع در جنوب زمین (در حال حاضر منزل مسکونی میباشد) که توسط خود آنها درست شده بود می رفتند  و در بسیاری از روزها تعداد تیمها به چهار تیم هم میرسید و از همین زمین بود که جوانان امروز روستا که در آن زمان  کودکانی بیش نبودند به ترتیب وارد زمین این ورزش شدند البته به طوریکه به سختی به آنها اجازه بازی داده می شد .

که در حال حاضر ازجمله بازیکنان خوب روستا هستند.بعد از گذشت مدتی علاقه مندان در سال82 برای اولین بار به عنوان تیمی از درودگاه در جامی شرکت کرد که اعضای آن تیم میتوان: غلام نقی پور, روح الله نقی پور , باقر زیراهی,ابراهیم باقری حقیقی,حسن نقی پور,علی رادی ,اردشیر بهرامی ,محمد رضا غلامی,حمید حسینی نژاد اشاره کرد.

وسپس در سال 84 والیبال در درودگاه تعطیل شد ازجمله دلایل نداشتن شغل وگرایش جوانان به کار در منطقه ی عسلویه و دو دستگی در بین جوانان که به دوتیم کارگر وانقلاب تقسیم شده بودند.

883 2

883 3

883 4

883 5

پس از گذشت 2 سال تعدادی ازجوانان از جمله محمد حسن موسوی ,محمد غلامی, سعید جان احمدی,یعقوب مشایخی,و..... در زمینی پشت مدرسه 22 بهمن درودگاه دوباره استارت والیبال را زدند که ابتدا تقریبا مشابه زمینهای قبلی به صورت تفریحی و به همراه دوستان به انجام این ورزش می پرداختند و بعد از گذشت یک سال در سال87 پس ازهماهنگی با مدرسه راهنمایی 22 بهمن و آقای ابراهیم باقری والیبال را از پشت مدرسه و زمین خاکی نامناسب  به داخل زمین اسفالت  مدرسه 22 بهمن آوردند.

پس از تشکیل گروه سوم از والیبال به علت جذب نیروهای جوان بیشتر استعدادهای بیشتری کشف شد و جوانان بیشتری به سمت این ورزش تمایل پیدا کردند ودر نتیجه ورزش والیبال روستا نمودار صعودی پیدا کرد به طوریکه به فاصله 2 سال از تیمی در مسابقات رمضان سال 88و دهه فجر88 هیچ مقامی کسب نکرد ازجمله دلایل ناکامی در این دو مسابقات تمرین بسیار کم والیبال چرخشی واستفاده از یک پاسور در آن بازی ها بود و بعد از گذشت مدتی و تمرین مکرر این موارد به تیمی تبدیل شد که در مسابقات مدعی محسوب میشود وحائز رتبه های خوبی شد از جمله این مقامها : سومی جام وحدتیه 89, مقام دومی جام رمضان سعد آباد 89, قهرمان جام دفاع مقدس زیارت89,  قهرمان جام رمضان سعدآباد90 ,قهرمانی جام شهدای درودگاه90, قهرمان جام جوانان چهار برج 91,نایب قهرمانی جام رمضان 91,قهرمانی مسابقات دهه فجر 92 تیم درودگاه به تازگی به تیمی کاملا رسمی تبدیل شده واز این به بعد بنام انقلاب درودگاه در مسابقات شرکت میکند و در اینجا جای تعجب دارد که تیم درودگاه به صورت خود گردان و بدون حمایت هیچ ارگانی خود به این مقامها رسیده است.

اما از مسئولین تقاضا دارد تا پیگیری ها ی لازم برای حضور تیم والیبال درودگاه درمسابقات شهرستانی و زیر گروه استان انجام بدهند تا استعداد جوانان ورزشکار روستا دراین ورزش زمینه ی نشان دادن خود در سطوح بالاتر را پیدا کنند. هم اکنون  چندین بازیکن از تیم درودگاه از سوی تیمهای دیگر برای شرکت درمسابقات استانی بکار گرفته میشوند و با صحبتی که با همین  بازیکنان کردیم براین باور بودند که : ما هیچ چیز ازتیمهای که در زیرگروه استان بازی مییکنند کم نداریم وحتی فراتر ازآنها هستیم  استعدادهای خوبی در روستا وجو دارند که اگر شرایط فراهم باشد میتوانند خود را نشان دهند وحتی تعدادی از این تیمها حاضر در لیگ زیر گروه واستان ولیگ استان که موفق هم بوده اند روستایی هستند.

تنها دلیل موفقیت آنها, حمایت مسوئلین وبه خصوص شورا ودهیاری وپیگیری های مکرر آنها بوده است این درحالی است که اگر درودگاه بصورت رسمی درچنین مسابقاتی شرکت داشت علاوه بر این جوانان سایر افراد نیز فرصت شناخته شدن پیدا میکردند. واینجاست که نقش مسئولین مربوط کاملا مشخص شده و لزوم سازماندهی وحمایت از تیم نیز مشخص میشود

در پایان اگر به این نکته اشاره کنیم که بیشتر قهرمانان بزرگ جهان در رشته های ورزشی مختلف از نقاط محروم و روستا ها بوده که خود را با اولین فرصت بدست آورده نشان داده اند اما جوانان والیبالست درودگاه سالهاست که در انتظار این فرصتند.

عکسهای که در آرشیو تیم والیبال موجود بوده است :

883 6

883 7

 

883 8

883 9

از کلیه عزیزان که با ما همکاری صمیمانه  نمودند تشکر وقدردانی میکنیم

 موفق پیروز وسربلند باشید

 

دیدگاه‌ها  

+5 #1 یوسف درودگاهی 1392-04-26 07:36
با سلام و عرض ارادت و آرزوی قبولی طاعات
دستمریزاد گزارش فوق العاده ای بود. جوانان درودگاه شایسته بهترین ها هستند. به تمامی این بازیکنان و جوانان خوش نام و خوش آتیه روستاافتخار می کنم. موفق و پیروز باشند به امید خدا
صفای وجودتان شاد باشید.
نقل قول کردن | گزارش به مدیر
+2 #2 123 1392-04-26 09:22
با سلام وخسته نباشید گزارشی عالی بود خسته نباشید
نقل قول کردن | گزارش به مدیر
+2 #3 عسکری کوچک شما 1392-04-27 16:01
باسلام و قبولی طاعات گزارش بسیار خوبی بود باید خدمت شما عرض کنم که دهیاری و ریاست محترم شورای اسلامی از وقتی که دوستانمان در مدرسه راهنمایی مشغول هستند از هیچ کمکی نسبت به این دوستان دریغ نداشته ایم هرچند شاید در حد واندازه نبوده ولی کوتاهی نکردیم و از این جا هم تا زمانی که بنده خدمتگزار شما باشم از هیچ کمکی کوتاه نخواهم امد پاینده باشید
نقل قول کردن | گزارش به مدیر
0 #4 احسان احمدی 1392-05-01 12:11
سلام به همگی مردمان خوب دوردگاه
من برای دوست عزیز وهمبازی سابق وهم سفر خودم اقای محمد جان احمدی ارزوی موفقیت میکنم امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق وپیروز باشید
نقل قول کردن | گزارش به مدیر
+2 #5 ی.فولادی 1392-05-07 10:08
به یاد زلف نگونسار شاهدان چمن
ببین در آینه ی جویبار گریه ی بید.
نشان داغ دل ماست لاله ای که شکفت
به سوگواری زلف تو این بنفشه دمید. "سایه"
تقدیم به دوست عزیزم آقای "جان احمدی" که این مطلب را تهیه کرده اند.
نقل قول کردن | گزارش به مدیر
0 #6 م جان احمدی 1392-05-12 12:54
به نقل از عسکری کوچک شما:
باسلام و قبولی طاعات گزارش بسیار خوبی بود باید خدمت شما عرض کنم که دهیاری و ریاست محترم شورای اسلامی از وقتی که دوستانمان در مدرسه راهنمایی مشغول هستند از هیچ کمکی نسبت به این دوستان دریغ نداشته ایم هرچند شاید در حد واندازه نبوده ولی کوتاهی نکردیم و از این جا هم تا زمانی که بنده خدمتگزار شما باشم از هیچ کمکی کوتاه نخواهم امد پاینده باشید

با سلام خدمت عزیزان
از زحمات اقای عسکری تشکر میکنیم
یا علی
نقل قول کردن | گزارش به مدیر
0 #7 جلیل 1397-01-20 08:32
سلام و عرض ادب
سال 86 ، پشت مدرسه راهنمایی 22 بهمن ولات را میتوان نقطه شروع و آغاز درخششهای کنونی والیبال ولات نام گذاری کرد . یه عکس از اون تیم دارم برای آقای شیخی میفرستم تا در مطلب بالا قرارش بدهد.

موفق و پیروز باشید
نقل قول کردن | گزارش به مدیر

نوشتن دیدگاه

94949
تصویر امنیتی جدید

Spacer
 
Icons

نظرات شما

 • یوسف درودگاهی
  شکست آغاز راه پیروزی است. ناپلئون بناپارت گفته: آنقدر شکست خوردم تا راه شکست دادن ...

  ادامه مطلب ...

   
 • یوسف درودگاهی
  درود و خدا قوت تیریک و شاد باش به علیرضای عزیز و دوست داشتنی گل کاشتی ...

  ادامه مطلب ...

   
 • یوسف درودگاهی
  عبادت به جز خدمت خلق نیست به تسبیح و سجاده و دلق نیست خدا قوت به امید خدا این ...

  ادامه مطلب ...

   
 • یوسف درودگاهی
  باسلام و درود خداقوت به همه مردم شریف درودگاه و مسئولین محترم روستا بر و بچه های ...

  ادامه مطلب ...

تبلیغات شما

Farasmspanel 120

 
Spacer

تمامی حقوق برای وب سایت محفوظ میباشد وهرگونه برداشت با ذکر منبع بلامانع است