یکشنبه, 10 اسفند 1393
کد پست : 462
بازدید : 2061
دیدگاه : بدون
آخرین خبرها

دهیاری دورودگاه به اتوماسیون روستایی متصل شد

دهیار روستای دورودگاه از نصب و راه اندازی اتوماسیون روستایی دراین دفتر خبر داد. بر اساس این گزارش دهیاری دورودگاه اولین مرکزی می باشد که در استان به این شبکه متصل شده است. عسکری دهیار دورودگاه در این زمینه افزود : در سالی که به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نام گذاری شده است با پیگیری هایی که در این زمینه داشتیم دهیاری دورودگاه اولین دفتر دهیاری است که در استان به اتوماسیون روستایی متصل شده است.

عسکری بیان کرد: تمام مکاتبه‌ های اداری دهیاری دورودگاه از اوایل اسفند ماه سال جاری از طریق اتوماسیون روستایی صورت می‌گیرد و از این طریق می توان به طور آنی با استانداری ،فرمانداری ،بخشداری، دفتر امور روستایی و در آینده با دیگر دهیاران در سراسر استان ارتباط برقرار نمود. دهیار دورودگاه خاطر نشان کرد: صرفه جویی در مصرف کاغذ ، رفع محدودیت فضا جهت بایگانی پرونده ها و افزايش ضريب امنيت در نگهداري از اطلاعات و پشتيباني از امور اداري از عمده ترين ويژگي هاي به کارگيري اتوماسيون روستایی است.

همچنین دهیار دورودگاه از آقایان جهرمی ، عبدی پور و در رأس همه آقای عالی نژاد مدیر کل محترم دفتر امور روستایی که در راه اندازی این شبکه تلاش شبانه روزی داشته اند تشکر و قدر دانی به عمل می آورد.

 

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

دیدگاه (0)

کسب رتبه 0 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 0 نظر ثبت شده
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
لطفا کد امنیتی زیر را وارد کنید
امروز : چهارشنبه, 28 مهر 1400 00:59 ق ظ