جمعه, 08 خرداد 1394
کد پست : 496
بازدید : 4064
دیدگاه : بدون
حوادث

جوان ناکام مسعود دورودگاهی به دیار باقی شتافت

خبری بس دردناک که روستایی را در غم خود فروشناند .

 

 

در روز پنج شنبه ساعت 11 صبح خبری مبنی بر گمشدن مسعود دورودگاهی و احتمال غرق شدنش روستای دورودگاه را در نگرانی فرو برد . گمشدن مسعود ، همان پسری که همیشه لبخندی بر لب داشت و با بازیگوشی هایش و شوخی هایش خود را در دل دیگران جا می کرد ، و گاه گداری با بچه های روستا به سوی آبپخش رفته و به تفریح شنا با دیگران مشغول می شد .

خبر غرق شدنش از آنجا قوت گرفت که دوستانش همه او را با یکی از اقوامشان به نام (ص . پ) سوار بر موتور دیده که از کنار آنها رد شده اند و تقاضای رفیقانش مبنی بر اینکه مثل همیشه با آنها شنا کند را رد کرده است .

پدر مسعود بعد از نگرانی از نیامدن به خانه در پی او به سوی آبپخش روانه شده و بعد از پرس وجو از دوستان او به محل مورد نظر در کیلومتر ها دورتر رسیده اما با کمال ناباوری فقط از مسعود یک موتور و گوشی همراه در کنار جوی آب دیگر چیزی ندیده است .

فوری با اهالی روستا تماس گرفته و همه در پی مسعود به جستجو پرداختند که در نهایت ساعت حدود 18 بعد از ظهر اهالی روستا توانستند جسم بی جان او را که در کف جوی آب گیر افتاده بود را پیدا کرده و در نهایت به پزشکی قانونی تحویل دهند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دورودگاه مراسم تشییع جنازه این جوان ناکام شنبه 9 /3 / 94 ساعت17:30 از منزل آن مرحوم تا آرامگاه روستای دورودگاه می باشد . ضمنا مراسم ختم و هفتمین روز آن مرحوم یکشنبه و دوشنبه 10 و اا خرداد ماه ساعت 17 تا 19خواهد بود .

حضور شما سروران گرامی در مراسم و قرائت فاتحه باعث شادی روح آن مرحوم و تسلی خاطر بازماندگان خواهد شد .

پایگاه اطلاع رسانی دورودگاه این ضایعه دردناک را به خانواده های محترم دورودگاهی و سایر منسوبین تسلیت عرض می نماید .

 

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
امروز : پنج شنبه, 11 آذر 1400 02:41 ق ظ