شنبه, 05 تیر 1395
کد پست : 641
بازدید : 2928
دیدگاه : بدون
حوادث

سایه شوم مصیبت بر سر درودگاه / خودکشی جوانی از روستا

هنوز از فوت علی فروزش نیا مسئول یکی از چاه های آبرسانی نخیلات روستا نگذشته بود که خبر دردناک دیگری به گوش رسید «« خودکشی جوانی از روستای درودگاه »»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی درودگاه در سوم تیرماه ساعت 23 شب ، خبری مبنی بر خودکشی جوانی از روستا همگان را متاثر کرد . محمد رضا شریفی فرزند احمد خود را در چاه اعدام کرد .

پس از تماس تلفنی فردی ناشناس که خود را دوست مرحوم معرفی کرده بود با دو تن از اهالی روستا که دوستان نزدیک محمد رضا بودند ، اعلام کرد که محمد رضا در باغ حضور داشته و درخواست دارد که حدود یکساعت دیگر به نزد او بروند .

 پس از رفتن دو تن از دوستان او در عین ناباوری جسم بی جان او را که در چاه آویزان شده بود از چاه بیرون آورده و فوری به خانواده و دیگر اهالی روستا خبر داده شد . با اعزام مرحوم به بیمارستان شهید گنجی برازجان و انجام اعمال پزشکی بر روی وی ، متاسفانه کادر پزشکی خبر فوت او را دادند .

 بدین وسیله تشییع جنازه این جوان ناکام یکشنبه مورخه 6/ 4 / 1395 ساعت 17:30 از آرامگاه برازجان تا آرامگاه ابدیش در روستای درودگاه انجام میگردد .

همچنین مراسم ترحیم و ختم آن مرحوم به ترتیب 7 و 8 تیرماه ساعت 17 الی 19 در مسجد جامع امام حسین (ع) و مراسم زنانه همزمان در زینبیه همجوار برگزار خواهد شد .

حضور شما سروران و اهالی محترم روستا باعث شادی روح آن مرحوم و تسلی خاطر بازماندگان خواهد شد .

پایگاه اطلاع رسانی درودگاه این ضایعه دردناک را خدمت اهالی محترم درودگاه بخصوص خانواده محترم شریفی تسلیت عرض می نماید .

 

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
امروز : پنج شنبه, 11 آذر 1400 03:22 ق ظ