یکشنبه, 20 مهر 1399
کد پست : 1156
بازدید : 286
دیدگاه : بدون
ورزشی

چمن مصنوعی دورودگاه به مدت دو هفته تعطیل گردید

P310X207_675673181362.jpg

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دورودگاه با توجه به شیوع سریع ویروس کرونا در روستای دورودگاه و همه گیر شدن این بیماری چمن مصنوعی دورودگاه به مدت دو هفته تعطیل گردید .

 

 محمد جهاندیده مسئول چمن مصنوعی دورودگاه در گفتگو با این پایگاه اطلاع رسانی ابراز داشت : طی جلسه ای که با حضور نمایندگان ورزشی ، دهیاری و شورای اسلامی برگزار شد مقرر گردید در جهت جلوگیری بیشتر از شیوع ویروس کرونا چمن مصنوعی دورودگاه به مدت دو هفته تعطیل گردد و با کسانی که اقدام به پاره کردن فنس جهت ورود به زمین چمن می کنند برخورد قانونی گردد .

 با مشاهدات و گزارش های ارسالی از برخی اهالی ، در پایگاه اطلاع رسانی دورودگاه به صورت مکرر بحث بسته بودن اماکن عمومی مطرح شد و مسئولین ذی ربط ابراز داشتند با خاطیان برخورد قانونی خواهد شد ولی متاسفانه بارها مشاهده شده برخی که عموما هم بزرگسال هستند اقدام به پاره کردن فنس نموده و به زمین چمن وارد می شوند و با اینکه چندین مرتبه از سوی این پایگاه اطلاع رسانی به مسئولین اطلاع داده شد اما هیچگونه برخوردی صورت نگرفت . حال باید دید هم اکنون که این ویروس در روستا همه گیر شده مسئولین مربوطه چه اقدامی درخوری را انجام خواهند داد ...

 

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

دیدگاه (0)

کسب رتبه 0 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 0 نظر ثبت شده
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
لطفا کد امنیتی زیر را وارد کنید
امروز : پنج شنبه, 11 آذر 1400 03:17 ق ظ