پنج شنبه, 06 آبان 1400
کد پست : 1196
بازدید : 400
دیدگاه : بدون
آخرین خبرها

باشگاه فرهنگی ورزشی اتحاد دورودگاه تغییر نام داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دورودگاه در آستانه شروع مسابقات لیگ فوتبال زیر گروه شهرستان دشتستان ؛ باشگاه فرهنگی ورزشی اتحاد دورودگاه نام خود را به اتحاد زرین تغییر داد.

حمزه غلامی مؤسس این باشگاه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی دورودگاه ابراز داشت : در پی ثبتی کردن باشگاه فرهنگی ورزشی اتحاد دورودگاه به عنوان یک باشگاه و شرکت حقوقی؛ با توجه به وجود تشابه اسمی در باشگاه های به ثبت رسیده در کشور؛ تصمیم گرفتیم نام باشگاه را به " باشگاه فرهنگی ورزشی اتحاد زرین دورودگاه" تغییر دهیم.

وی افزود : ثبتی کردن باشگاه اتجاد زرین ضمن اعتبار بخشی بیشتر به این باشگاه باعث می شود باشگاه با اعتبار بالاتر به ارائه خدمات گسترده تر و با پشتوانه بیشتر بپردازد. همچنین داشتن شخصیت حقوقی باعث می شود مشتریان زیادی به دلیل اعتماد بیشتر به مدیران این نوع باشگاه به آنها رجوع کنند.

 او گفت : یک باشگاه با دارا بودن شخصیت حقوقی می تواند از خدمات دولتی بیشتری بهره برده و مجموعا شرایط بهتری جهت حضور در مسابقات خواهند داشت.

وی بیان داشت: علاوه بر تغییر نام باشگاه ، لوگو این باشگاه نیز تغییر داده شده است . 

موسس باشگاه فرهنگی ورزشی اتحاد زرین دورودگاه اضافه کرد : با توجه به خفیف شدن شیوع ویروس کرونا؛ در صورت عدم بروز مشکلات ناشی از این ویروس مسابقات زیر گروه شهرستان دشتستان از اوایل آبان ماه سال جاری آغاز شده و انشالله تیم اتحاد زرین با حمایت مسئولین حضوری قدرتمند را خواهد داشت.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

دیدگاه (0)

کسب رتبه 0 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 0 نظر ثبت شده
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
لطفا کد امنیتی زیر را وارد کنید
امروز : پنج شنبه, 11 آذر 1400 04:14 ق ظ